Офіційний сайт міста Ізюм

57 переглядiв

В Ізюмі пройшов турнір з футболу пам’яті футболіста Андрія Верещаки

1170626

23-24 лютого в нашому місті пройшов ХХІ турнір з футболу пам’яті ізюмського футболіста Андрія Верещаки. У змаганнях брали участь 8 команд юнаків двох вікових категорій 2005-2006 та 2008-2009 років народження з міста Ізюм, Ізюмського району та міста Балаклії.
На урочистому параді-закритті турніру були присутні: заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник, колишній тренер-викладач Харківського училища фізичної культури Віктор Васильович Москальов, друзі Андрія Верещаки по команді Сергій Тітаренко, Євгеній Желяков, Віктор Масюк, батько Андрія Сергій Миколайович Верещака та адміністрація Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка.
Турнір 2019-го року став знаковим: 21 рік виповнилось Андрію, коли він пішов з життя, і цьогоріч саме у 21 раз проводиться турнір пам’яті на його честь.
За підсумками змагань серед обох вікових категорій перехідний кубок залишився у команди Ізюмської ДЮСШ-1 (тренер-викладач Сергій Шурчилов), друге місце посіла команда Балаклійської ДЮСШ, третє – команда Ізюмської ДЮСШ-2 (тренер-викладач Дмитро Савін). Переможці та призери турніру були нагороджені медалями й грамотами.
Звичайно, не обійшлося і без спонсорських подарунків. Так, Сергій Тітаренко подарував кращому воротарю, захиснику та нападнику в обох вікових категоріях спортивну форму, а юнакам обох команд-переможниць сертифікати на суму 200 грн. для придбання спортивної форми. Також всі учасники турніру отримали солодкі подарунки від Миколи Коваля.
Приємною несподіванкою для батьків Андрія став подарунок від депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова – мікрохвильова піч. А приватні підприємці Олег Бондарєв та Євген Бублик зібрали для батьків Андрія продуктові набори.