285 переглядiв

В Ізюмі реалізовуються 7 міні-проетів з енергозбереження “Разом в майбутнє”

IMG_7553

На початку кожного року Харківська обласна рада з метою підтримки ініціативи та допомоги у вирішенні нагальних проблем громад оголошує обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Цьогоріч конкурс «Разом в майбутнє» проводився вже вшосте.

Від міста Ізюм на конкурс було подано 28 заявок, 7 з них стали переможцями в наступних номінаціях:

  • “Енергозбереження” – ініціативна група Управління праці та соціального захисту населення, ініціативні групи  батьків ДНЗ  № 9,            ДНЗ № 14, Центру дитячої та юнацької творчості та громадська організація «Рада ветеранів» (терцентр);
  • “Добробут громад” – ОСББ «Оберіг – Ізюм»;
  • “Чисте довкілля” – ініціативна група ДНЗ №2.

Загальний обсяг бюджету проектів-переможців становить 900 867 грн.

Міська влада в рамках співфінансування виділила кошти на реалізацію цих проектів на суму  трохи більше чотирьохсот тисяч грн — це становить 45% загальної вартості проекту. З обласного бюджету виділено 450 432 грн — це 50 %.,          бюджет конкурсантів склав 45 555 грн — це 5%.

В рамках реалізації проектів вже  виконані роботи по заміні вікон на енергозберігаючі   в центрі дитячої та юнацької творчості, в територіальному центрі соціального обслуговування, в управлінні праці та соціального захисту населення.

 В будинку по вул..Покровська, 26 ОСББ «ОБЕРІГ-ІЗЮМ»    виконані роботи по відновленню відмостки  по периметру будівлі. Як стверджує голова ОСББ, це дозволило будинку не просісти в результаті постійно підтоплення підвалу.

В дошкільному закладі №2 будуть виконані роботи по заміні застарілих каналізаційних труб на сучасні пластикові, встановлення на території дитячого садочка сміттєзбиральних урн, заміна люків на каналізаційних колодязях та облаштування клумб.

 В ДНЗ № 9 та №14 будуть замінені вікна та двері на енергозберігаючі.

Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, активність  громадян в прийнятті  участі в конкурсах подібного рівня та в інших грантових програмах з кожним роком зростає. Тому міська влада фінансово   підтримує такі ініціативи та тісно співпрацює з грантодавцями. Адже пріоритетним напрямком роботи для керівництва міста  залишається забезпечення комфортних умов та гідного рівня життя мешканців Ізюма.