360 переглядiв

В Ізюмі розпочали працювати інспектори з благоустрою

 1

       У серпні цього року рішенням сесії Ізюмської міської ради було створено новий відділ контролю благоустрою міста. Разом з тим, для забезпечення належного стану благоустрою та санітарного стану міста були затверджені нові Правила благоустрою м. Ізюма.

       Як зазначила начальник новоствореного відділу Юлія Борисенко, інспектори з благоустрою здійснюватимуть контроль за дотриманням громадянами та підприємцями Правил благоустрою на території м. Ізюм. Тобто їхнім головним завданням буде забезпечення чистоти і дотримання порядку в нашому місті.

       Окрім роботи із зверненнями громадян та проведенням перевірок інспектори постійно стежитимуть за дотриманням благоустрою на своїх ділянках і тісно співпрацюватимуть з поліцією. У разі необхідності вони будуть проводити роз’яснювальні роботи та складати приписи. На злісних порушників чекатимуть адміністративна відповідальність та штраф у розмірі до 1700 грн.

       Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін розповів про передумови створення в Ізюмі нового відділу та затвердження Правил благоустрою в нашому місті.

       Так, Володимир  Володимирович зауважив, що вперше в Ізюмі створено дизайн-код міста, в якому прописані вимоги до оздоблення приміщень і прибудинкових територій. Також визначено історичну центральну частину міста та перелік архітектурних об’єктів міста, які складають культурну цінність для ізюмської громади. Над новими Правилами благоустрою м. Ізюма спеціалісти виконкому працювали майже півроку, до роботи були залучені фахівці різних галузей і представники громадськості.

       Найближчим часом на офіційному сайті міста Ізюм планується створити розділ, на якому кожен мешканець нашого міста матиме змогу звернутись до міської влади з інформацією про порушення благоустрою міста. Інспектори оперативно реагуватимуть на такі факти порушень та невідкладно здійснюватимуть заходи з їх усунення.

       Такі нововведення направлені на те, аби наше місто було комфортним та затишним для всіх його жителів, і приваблювало в Ізюм гостей з усієї країни.

Електронна платформа Громадський бюджет