395 переглядiв

В Ізюмі розпочато ремонт доріг

12345

       У понеділок, 3 квітня,  в Ізюмі розпочато ремонт доріг.

      Так, рішенням міської ради затверджено перелік доріг комунальної власності для проведення поточного та капітального ремонтів.      На ремонт доріг в цьому році з міського бюджету вже виділено 5 млн. 175 тис. грн.

      Станом на 4 квітня вже виконано поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях Пролетарська та Заводська. Виконавці робіт – працівники ВАТ «ШРБУ». На ремонт  цих ділянок передбачено по 200 тис. грн. на кожну вулицю. Слід зазначити, що першочергово ремонтуватимуться ті ділянки доріг, які мають найбільше навантаження автотранспорту.

     Разом з ремонтом доріг продовжено ремонт шляхопроводу. Як зазначив начальник Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Григорій Пивовар, вартість даного проекту складає 1млн. 200 тис. грн. в рамках співфінансування обласного і міського бюджетів.

      Минулого року  з обласного бюджету було виділено лише півмільйона гривень,  решту зазначеної суми керівництво міста було вимушене додатково виділяти з  місцевого бюджету, тому ремонтні роботи , на жаль, були  призупинені на зимовий період.

       Наразі, коли кошти освоєні,  працівники ВАТ “ШРБУ” провели фрезування,  поклали шар асфальту на одній половині, на даний момент ремонтують металеві конструкції, після чого буде покладено  другий шар асфальтового покриття на всю ділянку. Протяжність нової дороги складатиме 160 м.

       Також, аби впорядкувати отвори для каналізаційних стоків, які знаходяться на проїжджій частині, працівники Ізюмського водоканалу теж долучились до ремонту доріг.

 

Електронна платформа Громадський бюджет