506 переглядiв

В Ізюмі розпочнуть капітальний ремонт автотраси  

 

IMG_8971

       26 квітня 2017 року Ізюмський міський голова Валерій Марченко зустрівся з представниками Харківської обласної державної адміністрації і Служби автомобільних доріг в Харківській області з приводу ремонту автомобільної дороги М-03 «Харків-Довжанський», яка проходить через місто Ізюм.протяжністю майже 10 км.

      В ході зустрічі була досягнута домовленість про проведення капітального ремонту цієї ділянки дороги вже з понеділка, а з четверга Служба автомобільних доріг в Харківській області доправлятиме всю необхідну спецтехніку і кваліфікованих працівників в м. Ізюм. Міська влада забезпечить їхнє розміщення і організує утримання.

       В першу чергу планується провести ремонт дороги від залізобетонного мосту до виїзду з міста в сторону м. Харкова, а потім розпочати ремонт дороги від залізобетонного мосту до виїзду з міста в сторону Донецької області.

      Як зазначили в Службі автомобільних доріг Харківської області, капітальний ремонт автомобільної дороги М-03 «Харків-Довжанський», яка проходить через місто Ізюм протяжністю майже 10 км.,  планується завершити до кінця червня 2017 року.

       Нагадаємо, що в цьому році міська влада, також, виділила кошти на першочерговий ремонт доріг на 50 вулицях Ізюма.

Електронна платформа Громадський бюджет