Офіційний сайт міста Ізюм

247 переглядiв

В Ізюмі шанували захисників України

     IMG_9103

       Напередодні свята — Дня Захисників України — в міському будинку культури відбувся урочистий концерт, який зібрав  захисників України всіх поколінь, зокрема учасників АТО, також були присутні  керівництво міста, депутати та жителі міста.

Відкрили концерт традиційно — гімном. Далі до уваги присутніх були виступи творчих колективів міста.

       Тих,  хто загинув, захищаючи Україну, її незалежність і територіальну цілісність, присутні вшанували хвилиною мовчання. В цей день міська влада вшанувала і пам’ять загиблого в АТО ізюмчанина Сергія Гончаренко, поклавши квіти до меморіальної дошки в гімназії №1.

       До присутніх звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який привітав чоловіків зі святом та зауважив, що завдяки небайдужості ізюмчан кілька років тому Ізюм залишився мирним містом.

       Далі Валерій Віталійович нагородив військовослужбовців грамотами за високий рівень патріотизму, мужність, відданість і вірність військовій присязі:

– Бакалова Віктора Олександровича;

– Громова Андрія Михайловича;

– Ісіченка Степана Олександровича;

– Величка Павла Анатолійовича;

– Чернова  Віктора Миколайовича.

       Кульмінацією свята став подарунок міського голови ізюмській громаді — концерт української співачки Натаніки. Яка подарувала глядачам святковий настрій своїми чудовими щирими виступами.