284 переглядiв

В Ізюмі традиційно вшанували працівників залізниці

MVT01325

Суботнього дня, 10 серпня 2019 року, в оновленому та комфортному парку біля Палацу молоді та підлітків «Залізничник» за ініціативи міської влади та підтримки депутатів міської ради містяни вкотре зібрались, аби урочисто відзначити нелегкий труд працівників залізничного транспорту нашого міста.

Для Ізюма ця професія має особливе значення, адже через місто проходять важливі залізничні колії, від успішної роботи яких залежить безпека і комфорт пасажирів, стабільний розвиток всіх економічних і суспільних галузей країни. Тож багато хто з ізюмчан пов’язав свою долю саме з роботою на залізниці.
Привітали працівників цієї важливої сфери та жителів залізничного мікрорайону Ізюмський міський голова Валерій Марченко та депутат Ізюмської міської ради Олег Бондарев. А за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності роботи залізничного транспорту, професіоналізм, творчу ініціативу та вагому трудові успіхи ветерани галузі Віктор Слабоспицький, В’ячеслав Сухобрус, Антоніна Мучкіна, Георгій Щипунов, Ніна Кузовкова, Володимир Корсаков, Володимир Водолажський, Катерина Тендитна, Олександр Приходченко та Михайло Мучкін отримали від міського голови грамоти та подарунки.
Після офіційної частини розпочалися справжні веселощі: конкурси для дітей та дорослих, виступи кращих виконавців і творчих колективів міста, смачна польова кухня та різноманітні атракціони.
За підтримки Громадської організації «Центр культурно-просвітницьких ініціатив» за допомогою працівників бібліотеки-філії №1 та членів молодіжної ради міста Ізюм для дітей було проведено історично-мистецький квест «Таємними стежками Палацу», у ході якого вони познайомились з історією ПМП «Залізничник».
За участь у конкурсно-розважальній програмі кожен отримав призи від спонсорів свята – депутатів Ізюмської міської ради Руслана Марченка та Олега Бондарева.
Гомінке та веселе святкування тривало до пізнього вечора і завершилося запальною дискотекою від «Радіо-Ізюм: 100.8».

Електронна платформа Громадський бюджет