631 переглядiв

В Ізюмі триває будівництво спортивного комплексу з плавальним басейном

MVT06570

Місто Ізюм має хороші показники спортивних досягнень. До того ж, кількість бажаючих займатися спортом та фізичною культурою збільшується з кожним роком. Тож необхідно підтримувати, вдосконалювати та розвивати здоровий спосіб життя, впроваджувати різноманітні заходи, оздоровлюючі та реабілітаційні програми.
Розуміючи це, міська влада повсякчас дбає про поліпшення спортивної інфраструктури нашого міста. Враховуючи думку та бажання громади, керівництво міста ініціювало спорудження в Ізюмі на базі ФОК «Донець» спортивного комплексу з плавальним басейном. На фундаменті будівлі буде збудовано басейн з підігрівом довжиною 25 м на 4 доріжки, на другому поверсі будуть розташовані майданчики для занять різними видами спорту.
Проект реконструкції кошторисною вартістю 48 млн. грн. було направлено на конкурс у Державний фонд регіонального розвитку. На його реалізацію з ДФРР у 2019 році виділено 18 млн. грн., а з міського бюджету в рамках співфінансування – 2 млн. грн.
Влітку цього року на об’єкті були розпочаті демонтажні роботи. Наразі вони добігають кінця. І цим днями було проінспектовано їх виконання. Керівництво міста та члени штабу по реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу «Донець» побували на місці аби безпосередньо побачити обсяг уже зробленого, окреслити хід подальших дій та узгодити строки виконання.
Після оглядин об’єкту уже у приміщенні виконавчого комітету Ізюмської міської ради було визначено початок робіт з риття котловану під басейн, скоординовано заходи щодо спорудження другого поверху комплексу та інші необхідні будівельні роботи.
Сподіваємося, що будівництво буде йти за планом і вже наприкінці 2020 року жителі ізюмської громади зможуть насолодитися оздоровчими водними процедурами та покращити стан свого здоров’я.

Електронна платформа Громадський бюджет