462 переглядiв

В Ізюмі у мікрорайоні залізничного ринку проводяться ремонти медзакладів

1

       На сьогодні в мікрорайоні залізничного ринку в Ізюмі працює два міських медичних заклади – амбулаторія №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги та залізнична поліклініка із денним стаціонаром.

       В амбулаторії № 2 первинний прийом пацієнтів ведуть сімейні лікарі, які одночасно обслуговують дитяче і доросле населення — це близько 13 тис. дорослих і приблизно 2600 дітей до 16 років.

       В залізничній поліклініці працюють лікарі вузької спеціалізації, які надають вторинну допомогу та проводять планове лікування хворих.

       На даний момент обидва заклади розташовуються в одному приміщенні медичного містечка за адресою вул. Заводська, 35.

      Тому для покращення умов надання медичних послуг, міська влада виділила кошти на ремонт підлоги та облаштуванню пандуса для людей з обмеженими можливостями.

       Як зазначила головний лікар залізничної поліклініки Юлія Вродзинська, самій лікарні більше ста років і ремонту вона не бачила практично ніколи.

       Також керівництво міста планує провести капітальний ремонт приміщення за адресою пров. Залізничний, 4, в якому раніше розміщувалася амбулаторія №2, і відновити в ній роботу сімейних лікарів.

       Це дозволить, вперше за останні 15 років в медичних закладах мікрорайону залізничного ринку, відокремити лікування дітей від дорослих.

       Тим самим, відділити хворих пацієнтів від здорових, що значно покращить надання медичних послуг.

       Як зазначила в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм Людмила Сумець, міська влада вже домовилася з німецькими інвесторами і розробляє проект капітального ремонту будівлі за енергоефективними заходами.

       Роботи розпочнуться в наступному році, тож незабаром в районі залізничного ринку лікарі почнуть вести прийом в новому спеціально відремонтованому для них приміщенні, а дорослі і діти тепер лікуватимуться окремо один від одного в теплих та комфортних умовах.