Офіційний сайт міста Ізюм

150 переглядiв

В Ізюмі відбулася нарада з головами ОСББ

1

27 квітня 2018 року у малій залі засідань міськвиконкому під головуванням Ізюмського міського голови Валерія Марченка відбулася нарада з голова ОСББ міста Ізюм. На нараді були присутні заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук та Костянтин Петров, представники комунальних підприємств та управлінь Ізюма.

Подібні наради стали вже традиційними. Їх мета – допомогти головам ОСББ вирішувати актуальні питання у їхній роботі.

На початку зустрічі було піднято ряд організаційних питань. Так, начальник управління економіки та інвестицій апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради Алла Заранек детально розповіла присутнім про умови «теплих» кредитів для ОСББ на пільгових умовах, які надаються Ощадбанком та Приватбанком у 2018 році. Вона порадила обов’язково скористатися цими пропозиціями державної підтримки. А міський голова наголосив на тому, що в Ізюмі є спеціальна програма щодо погашення процентів по кредитам. Таким чином міська влада зможе допомогти ОСББ у вирішенні питань фінансового характеру.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради Віталій Криворучко доповів щодо питання навчання голів в Харківському університеті міського господарства імені О.М.Бекетова. Було вирішено, що тижневі курси будуть оплачені з міського бюджету (відповідно до «Програми сприяння створенню та підтримки ОСББ в місті Ізюм на 2018-2020 роки»), що надзвичайно потішило голів ОСББ.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Максуда Руденко проінформувала присутніх про виплат по субсидіям громадянам, які мешкають в будинках де створені ОСББ. Вона зазначила, що якщо будуть якісь законодавчі зміни у питаннях призначення субсидій, то спеціалістами управління обов’язково буде проведений роз’яснювальний семінар.

Далі перейшли до розгляду питань побутових. Виконуючий обов’язки начальника відділу контролю благоустрою міста апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради Ігор Андрушок закликав присутніх голів ОСББ допомогти у боротьбі з несвідомими громадянами, які не уклавши договори на вивезення побутових відходів, самостійно викидають сміття і тим самим забруднюють довкілля. Він також зазначив, що спеціалістами їхнього відділу постійно ведеться боротьба з порушниками: на них згідно з чинним законодавством складаються акти та виписуються штрафи.

У свою чергу голови ОСББ просили встановити додаткові контейнери для сміття. Міський голова повідомив, що це питання постійно на контролі й цього року планується встановити додаткові мусорні баки.

Говорили також і про стан дитячих майданчиків. Частина майданчиків нині знаходиться в задовільному стані, але є й такі, які потребують ремонту, бо становлять небезпеку для життя маленьких ізюмчан. Також просили до літа завести пісок в пісочниці. Для усунення недоліків на дитячих майданчиках, які розміщені у дворах Ізюма, управлінню житлово-комунального господарства було дане завдання щодо моніторингу їхнього стану для подальшого ремонту.

Торкнулися й ремонту дахів будинків ОСББ. Але, на жаль, міський голова зазначив, що фінансування таких робіт у цьогорічному бюджеті міста не передбачено.

До директора Ізюмського КВВКП Михайла Зубка були питання щодо взяттям на облік каналізаційних колодязів. Він повідомив, що зовнішні інженерні мережі збудовані відповідно до технічних умов та проектної документації, їх вартість включена до вартості будівництва, але вони не були передані на баланс Ізюмського КВВКП і не можуть ним обслуговуватись та утримуватись.

Було питання й щодо укладання договорів з ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТОМ щодо оновлення електромережі у будинках. Після укладання договору з підприємством на виконання всього обсягу робіт дається лише один місяць, а цього часу для якісного результату замало. Заступник міського голови Михайло Іщук пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання.

За результатами зустрічі напрацьовано протокол доручень з першочергового виконання заходів.