Офіційний сайт міста Ізюм

244 переглядiв

В Ізюмі відбулася підсумкова медична нарада за 2018 рік


1

22 лютого 2019 року у приміщенні Ізюмського медичного коледжу  відбулася підсумкова медична нарада за 2018 рік, в роботі якої взяли участь: головуючий – головний лікар Ізюмської ЦМЛ Дмитро Зінов’єв, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін,  представники Департаменту охорони здоров’я ХОДА, представники Харківської обласної ради , очільники медичних закладів Ізюма.

У своїй  доповіді  Дмитро Зінов’єв проінформував щодо впровадження  медичної реформи, фінансування медичної галузі у 2019 році, матеріально-технічного забезпечення. Традиційно торкнувся питання неукомплектованості  посад лікарів.  Так, в місті  не  вистачає терапевта, онколога, лікарів медицини невідкладних станів, дитячого офтальмолога та психіатра. Дмитро Іванович торкнувся також проблеми найпоширеніших захворювань серед населення нашого міста, показників смертності та народжуваності, рівня летальності, проаналізував роботу відділень центральної міської лікарні.

Інші доповідачі розповіли про підсумки роботи медичних закладів за 2018 рік  та  поділились планами щодо виконання завдання з покращення лікувально-профілактичної допомоги населенню.

Підбиваючи підсумки медичної наради, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін подякував медичному персоналу за роботу у 2018 році, зупинився на здобутках та успіхах, а також розповів про плани на 2019 рік, серед яких закінчення ремонтних робіт по всім медичним закладам, благоустрій територій, втілення реформи на другій ланці медицини, зокрема комп’ютеризація, справедлива оплата праці сімейних лікарів,  вдосконалення кадрового забезпечення.  Втім, Володимир Володимирович зазначив, що які б реформи не відбувались, які б ремонти не проводились, головне ,  аби якість медичної послуги відчув сам пацієнт, аби позитивний вплив реформи відчув кожен громадянин. І тільки тоді усі зміни вважатимуться ефективними.

Також виступили і гості з міста Харкова. Основними тезами їх виступів були відношення лікарів до пацієнтів, впровадження програм уряду країни щодо забезпечення ліками та обладнанням, проблеми під час адаптації лікарів та пацієнтів до нововведень в результаті медичної реформи тощо.