440 переглядiв

В Ізюмі відбулася підсумкова медична рада за 2016 рік

 

IMG_2625

       03 лютого 2017 року в конференц-залі Ізюмського медичного коледжу  відбулася підсумкова медична рада за 2016 рік, в роботі якої прийняли участь: головуючий – головний лікар Ізюмської ЦМЛ Зінов’єв Дмитро Іванович, начальник відділу допомоги дорослому населенню  управління охорони здоров’я Харківській ОДА  Полякова Олександра Володимирівна, заступник Ізюмського міського голови з питань економіки та фінансів Петров Костянтин Євгенович, заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Мацокін Володимир Володимирович,заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації  Лесик Василь Якович.

       Заслухані підсумкові  доповіді за 2016 рік головуючих лікарів медичних закладів Ізюмського району:  головного лікаря Ізюмської ЦМЛ Зінов’єва Дмитра Івановича заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення  КЗОЗ ЦПМСД м. Ізюм Коломицевої Олени Володимирівни , в.о. головного лікаря ОПТД №4 Пільгуй Ірини Сергіївни, головного лікаря ОШВД №3 Салашак Світлани Данилівни, завідувача Ізюмської міжрайонної філії ДУ «Харківській обласний лабораторний центр МОЗ України» Іваненко Костянтина Олексійовича.

       В доповіді головного лікаря Ізюмської ЦМЛ розглянути  питання надання медичної допомоги дорослому населенню районна та дітям, гінекологічна та породільна допомога, стан стоматологічної служби , амбулаторна та стаціонарна допомога. Окремо відзначена подяка органам місцевого самоврядування за придбання сучасного  медичного обладнання: ендоскопічна стійка в комплекті, УЗД апарат,  опромінювач ртутно-кварцевий, офтальмоскоп, спирограф, монітор пацієнта, апарати штучної вентиляції легень.

       Доповідач Коломицева О.В. зупинилась на питанні реформування сімейної медицини в 2017 році , та пообіцяла більш детальніше проінформувати населення з приводу цього питання за допомогою засобів масової інформації.

       Також до слова було запрошено в.о. головного лікаря ОПТД №4 Пільгуй І. С. , яка в свою чергу розповіла про підсумки та  завданнями  щодо  покращення  медичного  забезпечення  хворих на сухоту   в  2017 році.

       Заступники Ізюмського міського голови Петров Костянтин Євгенович та Мацокін Володимир Володимирович пообіцяли і надалі сприяти в розвитку матеріально – технічної бази медичних закладів Ізюмщини , а також вирішення питання щодо ремонту та утеплення стаціонару Ізюмської ЦМЛ в 2017 році, та просування проекту, направленого на добудову недобудованої будівлі, яка знаходиться в медичному містечку, та з’єднати в цієї будівлі  дорослу та дитячу поліклініку,  а також сімейну службу .

       Закрила засідання медичної ради  начальник відділу допомоги дорослому населенню  управління охорони здоров’я Харківській ОДА  Полякова Олександра Володимирівна, яка в свою чергу подякувала медичних працівників за виконану роботу, а також органи місцевого самоврядування за  підтримку медицини в нашому місті.