Офіційний сайт міста Ізюм

506 переглядiв

В Ізюмі відкрили новий спортмайданчик для Workout

IMG_0032

       У суботу, 28 жовтня 2017 року, в центральному парку Ізюма урочисто відкрили новий спортивний майданчик для занять з Workout. 

       За підтримки міської влади, ініціативна група «Нова мета» перемогла у грантовому проекті під назвою «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджує МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ В УКРАЇНІ (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Було придбано та встановлено 12 комплектів спеціальних тренажерів, туристичного знаряддя та обладнання для дозвілля на загальну суму 300 тис. грн.

       Під час відкриття, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін подякував голові ІГ «Нова мета» Віталію Тарану за активну громадську позицію та участь у житті міста, а також зазначив, що міська влада відкрита для співпраці з усіма представниками громади і громадськими організаціями, та завжди готова підтримувати всі добрі ініціативи, які направлені на користь ізюмчан.

       Після завершення офіційної частини місцеві спортсмени провели показовий виступ та декілька майстер-класів для охочих, які, не дивлячись на похмуру погоду, із цікавістю спостерігали за тим, що відбувається.