Офіційний сайт міста Ізюм

165 переглядiв

В Ізюмі відновлюють мережу вуличного освітлення

 

MVT01472

На початку року, працівники КП “Благоустрій м.Ізюма”, за дорученням  Ізюмського міського голови Валерія Марченка, розпочали ремонтні роботи по  відновленню мережі вуличного освітлення уздовж вул. Пролетарська до кінцевої зупинки громадського транспорту «ІОМЗ».

Комунальники встановили там нову опору, проклали 500 метрів нового кабелю та встановили енергоефективні LED-ліхтарі.

Наразі проводяться роботи по відновленню освітлення на вул. Волошковій. Як зазначили місцеві жителі, на цій вулиці ізюмчани не бачили світла вже багато років, а тепер завдяки міській владі та сприянню депутата Ізюмської міської ради Костянтина Петрова, вуличне освітлення відновлено і в їхньому мікрорайоні “Гончарівка”.

Директор комунального підприємства “Благоустрій м.Ізюма” Юрій Бриль повідомив, що вони й надалі продовжуватимуть відновлювати освітлення у найвіддаленіших мікрорайонах міста.  Зокрема, враховуватимуть звернення із цього приводу від органів самоорганізації населення – квартальних комітетів та ОСББ.

Далі планується продовжити роботи по відновленню мережі вуличного освітлення в Ізюмі по пров. Георгіївський та провулку і проїзду Новоселівка.