Офіційний сайт міста Ізюм

342 переглядiв

В Ізюмі відремонтований дитячий садок №6 відкрив свої двері малюкам

IMG_5805

Керівництво міста постійно дбає про створення комфортних сучасних умов для розвитку та дозвілля ізюмських дітлахів. Завдяки співпраці з європейськими партнерами та залученню коштів міського бюджету крок за кроком реалізовуються програми щодо енергозбереження у загальноосвітніх та дошкільних закладах нашого міста, покращується їхня матеріально-технічна база, умови перебування та навчання тощо.
Останнього зимового дня, 28 лютого, в Ізюмі пройшло урочисте відкриття реконструйованого Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №6. На свято завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступник міського голови Костянтин Петров, представники Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) ГмбХ Бенжамін Шедер-Бішін, Шівон Кальтенбахер, Денис Петриков, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, батьки вихованців та гості.
Відкриваючи свято, завідуюча ІДНЗ №6 Лариса Глуходід сказала про те, що батьки, відправляючи малечу в дитсадок, хочуть комфортних умов перебування для них: щоб і чистенько, і тепло було, смачно готували та розвивали здібності. Тож відкриття оновленого закладу чекали з нетерпінням. І ось відтепер дітки Піщанського мікрорайону будуть ходити до  затишного та теплого садочку.
Заклад відремонтували за кошти, виділені Німеччиною для підтримки регіонів, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Тут утеплено і пофарбовано фасад, замінено вхідні двері та вікна, встановлено нову двоскатну покрівлю з металопрофілю. Загальна вартість робіт складає 1 млн. 392 тис. грн. А за рахунок міського бюджету (майже 260 тис. грн.) був зроблений сучасний ремонт харчоблоку та виконані внутрішні роботи у групах.
Ізюмський міський голова Валерій Марченко подякував іноземним партнерам за вагому допомогу та плідну співпрацю. Очільник міста привітав усіх з успішним завершенням ремонту і довгоочікуваним відкриттям закладу. А також повідомив про те, що вже розпочато проектування іще одного дитячого садочку на Пісках – «Півничок» по вул. Сумській, адже цей район міста немалий та й підростає багато дітей.  Ці слова всі присутні зустріли дружними оплесками.
Від іноземних спонсорів слово мав Бенжамін Шедер-Бішін. Він запевнив, що підтримка територіальної громади Ізюма ефективним діями триватиме й надалі.
Від імені всіх батьків зі словами щирої подяки виступила Вікторія Рубльовська.
Після офіційної частини вихованці садочка разом з вихователями та батьками організували невеличкий концерт.
На згадку про урочистості почесним гостям подарувати лялки-мотанки, зроблені руками майстринь Ізюмщини.