Офіційний сайт міста Ізюм

236 переглядiв

В Ізюмі відзначатимуть Шевченківські свята

shewa

 В День народження великого українського поета, мислителя та художника згадаємо всі його мудрі вислови, відзначимо щорічні Шевченківські свята.

9 БЕРЕЗНЯ 2018 року, протягом дня, вшануємо пам’ять видатного українського сина Т.Г. Шевченка з покладанням квітів (алея Центрального парку).

В програмі Шевченківських днів на Вас чекають:            

02.03.18-12.03.18 виставка-експозиція у вітринному просторі «Живий у правді віковій, в піснях і слові Заповіту» – центральна бібліотека,       літературна виставка «Геній від народу» – бібліотека – філія №2,             книжкова виставка «Нас єднають думи Кобзаря» – дитяча бібліотека;       06.03.18 за домовленим часом літературно-музичний вечір «До висот Шевченкового слова» – центральна бібліотека. 07.03.18-17.03.18 літературна виставка «Безцінний скарб Шевченка» – бібліотека – філія №2.

Національний пророк, апостол правди, заступник усіх знедолених,

СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ Тарас Григорович Шевченко – не просто народний поет, а ще й геніальний митець, якого доля обдарувала багатьма талантами. У ньому вся історія наша, все буття, всі наші мрії. Серед визначних діячів, чиї серця та помисли були спрямовані на служіння народові, Шевченко по праву займає почесне місце.

Його сила є могутньою, глибинною і надзвичайно актуальною в наш час. Українці звикли до його повсякденної присутності у своєму житті, як до близької людини, і він завжди в нашій свідомості.

Шевченко – це Україна, а Україна – це Шевченко. Магія Шевченківського слова незбагненна. І досі великий Кобзар закликає нас, українців, любити рідний край, брататися сильному зі слабшим, бути справедливими, чесними і примножувати славу нашої вільної України!

“Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!”