Офіційний сайт міста Ізюм

300 переглядiв

В Ізюмі відзначили День людей похилого віку

MVT04936

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

В Ізюмі з нагоди свята упродовж тижня пройшла ціла низка заходів, під час яких шанували ветеранів війни та праці, пенсіонерів та всіх, хто вважає себе людиною похилого віку та приходить на такі урочисті заходи.

Так, 1 жовтня в кафе «Динамо» пройшов святковий вечір для людей поважного  віку. На свято завітав і Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із заступником Костянтином Петровим. У дружньому колі за святково накритими столами шанували  літніх мешканців міста. Грамотами Ізюмського міського голови  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у суспільне життя, розвиток ветеранського руху було відзначено найактивніших винуватців урочистостей, зокрема і почесних громадян.

У своєму вітальному слові Валерій Марченко зазначив, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Тому слід пам’ятати й надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.

Того ж дня урочистості відбулись і в будинку культури «Сучасник». Там для місцевих жителів поважного віку відбувся концерт, на якому виступали творчі колективи міста. Міський голова привітав присутніх зі святом та побажав здоров’я, благополуччя і довголіття.

Наступного дня, 2 жовтня, у КДК «Спартак» відбувся концерт хору «Ветеран». У концертному залі зібрались літні мешканці міста, аби послухати чудове виконання пісень тих часів, згадати юність, молодість, поспілкуватись .

03 жовтня на подвір’ї Ізюмського територіального центру соціального обслуговування для всіх постійних відвідувачів закладу  відбувся осінній бал «Подорож у минуле». Для присутніх виступали не тільки місцеві творчі колективи, а й самі працівники. З привітаннями виступили гості свята – заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров та начальник управління соціального захисту населення Надія Петрова.

Після святкової програми на присутніх чекала справжня дискотека.

Як відзначило керівництво міста, такі заходи дуже важливі для літніх людей, аби вони не відчували себе самотньо і не втрачали суспільної активності. В свою чергу міська влада й надалі дбатиме, аби громадяни поважного віку були захищені та почували себе комфортно в рідному місті.