359 переглядiв

В Ізюмі відзначили День місцевого самоврядування

IMG_1387

З нагоди свята у великій залі засідань виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулись урочистості. Участь взяли керівництво міста, працівники органів місцевого самоврядування, голови квартальних комітетів та ОСББ, депутати Ізюмської міської ради, начальники відділів та управлінь Ізюмської міської ради, керівники комунальних підприємств, організацій та установ міста.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав присутніх зі святом, подякував їм за вміле надання якісних послуг ізюмчанам та відзначив  фахівців, які в цьому році вперше прийшли на службу в органи місцевого самоврядування.

Із словами привітань виступила начальник фінансового управління Ізюмської міської ради Ірина Решетняк, яка працювала з самих витоків формування  органів місцевого самоврядування в нашому місті.

Привітала своїх колег та керівництво міста і молодий фахівець апарату Ізюмської міської ради Наталія Сіренко, яка майже рік пропрацювала в органах місцевого самоврядування, але вже встигла показала позитивні результати своєї роботи.

Після чого розпочалась церемонія нагородження, яку провів міський голова Валерій Марченко. За активну громадську позицію, компетентність, зразкове виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні- грамотами та подяками було нагороджено 12 спеціалістів апаратів Ізюмської міської ради та виконавчого комітету Ізюмської міської ради, управлінь та відділів Ізюмської міської ради.  

 

Електронна платформа Громадський бюджет