Офіційний сайт міста Ізюм

342 переглядiв

В Ізюмі відзначили День молоді

1

У неділю, 24 червня,  свято Дня молоді відкрили спортивні змагання з пляжного футболу і волейболу, які відбулись на березі р. Сіверський Донець (вул. Першотравнева).

Команда Управління освіти отримала впевнену перемогу у футбольному заліку, а всі учасники гри отримали цінні подарунки.

В змаганнях з пляжного волейболу серед жіночих команд місця розподілились наступним чином: ІІІ місце зайняла команда «Малишки» (Маргарита Максименко, Марія Шостак), ІІ місце команда «Дівчата» (Руслана Макаренко, Ксенія Стеценко), І місце виборола команда «Ізюмчанка» (Ольга Пивовар, Ляля Гарькава).

Чоловічий турнір з пляжного волейболу закінчився з наступними результатами: ІІІ місце у команди «БЛ-10» (Юрій Пєхов, Віталій Васильєв), ІІ місце команда «Буратіно» (Олександр Шевчук, Володимир Логвиненко), переможець цих змагань – команда «Адреналін» (Антон Лазарев, Олег Садовніков).

Увечері  свято продовжилось концертною програмою з конкурсами, призами та дискотекою “Оpen air” під патронатом Ізюмського міського голови Валерія Марченка. 

Начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник привітав молодь зі святом та відзначив  молодих лідерів нашого міста: Аліну Семеренко (за благодійність), Максима Дєньгіна (за громадську активність) та Анну Золотоверху (голос міста – радіо Ізюм). Вони отримали грамоти та футболки з логотопим міста.

Далі для присутніх співали молоді творчі колективи та солісти міста. Гостем святкової програми також був місцевий гурт «Humans and Computers».

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради