Офіційний сайт міста Ізюм

260 переглядiв

В Ізюмі відзначили міжнародний день захисту дітей

1

З настанням літа в більшості країнах світу відзначають Міжнародний День захисту дітей, адже саме у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства. Весело, радісно та емоційно  того дня було в центрі міста, адже з нагоди свята в Ізюмі відбулись святково-розважальні заходи.

Зранку на центральній сцені розпочався концерт за участі юних виконавців та творчих колективів. Одночасно на центральній алеї міського парку проходили  шаховий турнір і виставка творчих гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. А на спортивному майданчику на території школи № 4 проходили спортивні змагання та показові виступи

Кольоровою кульмінацією свята став дитячий флешмоб на тему “Подорож у часі” , який проходив  на майданчику біля Центральної сцени міста. Участь взяли команди навчальних закладів міста. Школярі творчо та креативно підійшли до підготовки. Тому кожен виступ був яскравий  та неповторний. Але все ж журі на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком повинно було обрати переможця, який одержав перехідний кубок від переможців минулого року — ЗОШ №5. Тож цього року переможцем флешмобу стала команда ІЗОШ №6 , яка отримала грамоту Ізюмського міського голови та грошовий подарунок 10 тис. грн. Усі інші учасники отримали грамоти міського голови за участь та грошові подарунки по 5 тис. грн. кожній команді.

Після флешмобу відбулась урочиста церемонія нагородження, на якій Ізюмський  міський голова Валерій Марченко вручив стипендії на 2018 рік обдарованим дітям в освітній, мистецькій та спортивній номінаціях,  грамотами та грошовими винагородами було нагороджено переможців конкурсу на найкращу шпаківню, а переможці конкурсу англійської мови “Я знаю що це і я це люблю” отримали цінні подарунки від ініціатора конкурсу, міста-побратима Польщі Андрихув.

Також в рамках проекту “Зміна ставлення громадськості до поліції через програму поліцейської діяльності громади” за підтримки поліції Швеції директор ЦДЮТ Андрій Морока отримав сертифікат  на 15 велосипедів від громадської Організації “Цілюща Сила” для роботи новоствореної велошколи юних поліцейських по безпеці руху на дорозі з залученням представників поліції м. Ізюма.

Свято продовжилося концертом дитячих творчих колективів.