Офіційний сайт міста Ізюм

265 переглядiв

В Ізюмі відзначили Міжнародний день захисту дітей

 MVT07064

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти  були  і  завжди  залишаються   найдорожчим  скарбом, гордістю  і  надією  держави. 

1 червня в місті пройшли святкові заходи для дітей. Зранку на центральній площі розпочався концерт за участі юних виконавців та творчих колективів. Одночасно в центрі проходила виставка робіт творчих гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. А на спортивному майданчику на території школи №4 проходили спортивні змагання з баскетболу, футболу, легкої атлетики, а також показові виступи з тхеквондо ВТФ.  Наприкінці всі спортсмени отримали солодкі подарунки, а кращих з них відзначено грамотами управління молоді, сопрту та іміджевих проектів.  

Яскраво та феєрично пройшов традиційний дитячий флешмоб Літо-Fest на тему «Оскар». Участь взяли команди навчальних закладів міста. З кожним роком школярі все більш творчо та креативно підходять до підготовки. Цього разу  кожен їх виступ був по своєму унікальний, відрізнявся цікавим різноманіттям костюмів, стилем, художньої постановкою, майстерністю, артистичністю. Журі на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком повинно було обрати переможця, який мав одержати перехідний кубок від переможців минулого року — ЗОШ №6. Та за словами міського голови,  було складно обрати переможця, адже два навчальних заклади отримали однакову кількість балів. Тому було вирішено, що переможцями флешмобу стануть дві команди –  ІЗОШ №5 та гімназія №3, які нагороджено грамотами Ізюмського міського голови та грошовими подарунками по 10 тис. грн. Усі інші учасники отримали грамоти міського голови за участь та грошові подарунки по 5 тис. грн. кожній команді. Також в рамках програми оздоровлення дітей міста Ізюм на 2019 рік, кожен заклад отримав спортивний інвентар.

Під час урочистої частини свята відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу «Креативна шпаківня», який проходив взимку серед учнів навчальних закладів. Всі учні та колективи, учасники конкурсу отримали грамоти та подарунки від організаторів конкурсу ТОВ «НОВААГРО». Переможцями конкурсу стали:

учень 2Б класу Ізюмської гімназії №1 Волок Андрій, який посів ІІІ місце та отримав грошову винагороду в розмірі 1000 гривень,

учень 6А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Вепрецький Денис, який посів ІІ місце та отримав грошову винагороду в розмірі 2000 гривень,

колектив учнів 1А,1Б, 1В класів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12, який посів І місце та отримав грошову винагороду в розмірі 3000 гривень.

По завершенню церемонії нагородження всі «креативні шпаківні» були представлені на благодійному аукціоні «Робимо добро разом!», який проводила громадська організація «Фонд добрих справ «Ізюм» спільно з ТОВ «НОВААГРО». Ізюмський міський голова Валерій Марченко теж взяв участь у благодійній справі, придбавши дві  шпаківні. Зібрані кошти, а це 6200 гривень, будуть направлені на придбання устаткування для «Ізюмського інклюзивно-ресурсного центру», в якому отримують корекційно-розвиткові послуги діти з особливими освітніми потребами, а саме з порушеннями опорно-рухового апарату.