Офіційний сайт міста Ізюм

405 переглядiв

В Ізюмі відзначили Міжнародний день захисту дітей

 IMG_6529

       Символічно, що з настанням літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, адже саме у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства. Весело, радісно та емоційно святкувалося 1червня  в центрі міста.

       З нагоди свята в Ізюмі відбулись святково-розважальні заходи.

       Зранку на центральній сцені відбувся концерт за участі юних виконавців та творчих колективів. Одночасно на центральній алеї міського парку проходили  шаховий турнір і виставка творчих гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із заступниками відвідав виставку, поспілкувався з учасниками.

        Кольоровою кульмінацією свята став дитячий флешмоб на тему «Ми мандруємо світом» , який проходив  на майданчику біля Центральної сцени міста. Участь взяли команди навчальних закладів міста. Школярі творчо та креативно підійшли до підготовки. Тому кожен виступ був яскравий  та неповторний. Але все ж журі на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком повинно було обрати переможця, який одержав перехідний кубок від переможців минулого року — ЗОШ №10. Тож перше місце посіла команда ІЗОШ №5, друге — ІЗОШ №10 і третє ІЗОШ №2. Усі переможці та учасники отримали грамоти Ізюмського міського голови та сертифікати на суму 5 тис. грн. кожний для придбання спортивного інвентарю.

       Також того дня начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ярослав Вишняков нагородив дипломами переможців міського етапу фестивалю “Весняні дзвіночки 2017”.