189 переглядiв

В Ізюмі впорядкували території до свята Перемоги

 MVT04815

4 травня працівники структурних підрозділів Ізюмської міської ради наводили чистоту та порядок на території гори Крем’янець та міського Палацу культури.

Так, працівники управління культури, управління молоді, спорту та іміджевих проектів у кількості 60 осіб  прибирали листя, сміття, вирубували паростки на прилеглій території до МПК, ФОК «Донець» до вулиць Толстого та К. Орлова. Задіяно було працівників КЖРЕП-1.

На горі Крем’янець прибирали  більше 120 працівників виконкому, міської ради, управління освіти, управління соціального захисту населення, фінансового управління, терцентру, управління ЖКГ. Окрім прибирання сухого листя і сміття, ними разом з працівниками КП «Благоустрій м. Ізюма» також було побілено бордюри.

Усього до прибирання було залучено близько 30 комунальників КЖРЕП-1 та «Благоустрою»,  1 одиниця техніки та три 30-ти кубових контейнери для сміття, які наприкінці прибирання були повністю заповнені.

Тож місто Ізюм чисте, охайне і повністю готове до святкування 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Електронна платформа Громадський бюджет