1 146 переглядiв

В Ізюмі вшанували кращих педагогічних працівників

 MVT02590

4 квітня у приміщенні Ізюмської гімназії №3 відбулась урочиста церемонія нагородження переможців у міському турі всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2018” і обласному турі “Кращий вихователь Харківщини” в 2018 році в різних номінаціях. На святі присутніми були Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Володимир Мацокін, представники управління освіти, педагоги.

Грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації були нагороджені заступники директорів навчальних закладів: Наталія Майба, заступник директора з виховної роботи Ізюмської гімназії №3 та Олена  Живолуп, заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5.

Переможцем міського туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2018” в номінації «Українська мова і література» стала учитель  української мови та літератури Ізюмської гімназії №3 Юлія Теницька.

Кращим вихователем року  у номінації «Вихователь дітей раннього віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році стала Євгенія Луняк, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний), лауреат обласного туру конкурсу (ІІІ місце).

Переможцем у номінації «Вихователь дітей старшого віку» міського туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році стала Наталія Цвік,  вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав освітян з перемогою та вручив грамоти, цінні подарунки і квіти.

Всі інші учасники також отримали грамоти, подяки та  подарунки від Ізюмського міського голови та управління освіти Ізюмської міської ради.

Церемонія нагородження пройшла в святковій та теплій атмосфері. Настрою додавали музичні та танцювальні номери творчих колективів міста.

Електронна платформа Громадський бюджет