379 переглядiв

В Ізюмі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

1 013

       Указом Президента України Петра Порошенка  «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в нашій країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається щорічно 20-го лютого.

       В Ізюмі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні літературно-музичною композицією “100 крилатих героїв у небо полетіло”. Захід відбувся в приміщенні КДК “Спартак”. Присутніми були представники міської влади, учасники АТО, жителі міста.

       Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

    Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін під час виступу попросив продемонструвати відео, яке його дуже вразило та в якому розповідається, ким були ті 106 українців, які загинули три роки тому на Євромайдані.

       Виступи виконавців міста та вистава додали заходу зворушливу відвертість та передали всю реальність подій тих часів та сьогодення.

       Кульмінаційним і вже традиційним моментом заходу стало живе виконання Гімну України дітьми творчих колективів міста,  до якого стоячи  приєдналась усі присутні.