93 переглядiв

В Ізюмі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

DSC07495

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 32-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сьогодні, в Свято-Преображенському храмі, традиційно відбулась літія  за загиблими воїнами, які виконували свій військовий обов’язок і так і не повернулись до рідних домівок. Участь у заході взяли керівництво міста, учасники бойових дій в Афганістані, представники громадських організацій. 

Після цього стартувала урочиста хода до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям, де присутні хвилиною мовчання пом’янули тих, кого вже немає на землі та поклали квіти до монументу   і  до пам’ятників загиблим солдатам.

 Зі словами пошани та скорботи за загиблими  до присутніх звернувся секретар Ізюмської міської ради Костянтин Петров. Він подякував всім за гідне виконання військового обов’язку та миротворчу місію, за активну участь у громадському житті міста та побажав здоров’я і мирного неба.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення 32-ї річниці виведення військ з Афганістану Подяками Ізюмського міського голови в цей день було відзначено воїнів-афганців.

Електронна платформа Громадський бюджет