501 переглядiв

В Ізюмі з робочим візитом побував голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер

 DSC02422

Розпочався візит голови ХОДА Олексія Кучера та його заступника Руслана Тихонченка  із зустрічі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком в ФОК «Донець», де тривають роботи з будівництва басейну та спорткомплексу в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Там очільник області ознайомився з ходом виконання робіт, поспілкувався з підрядниками.  В цілому, залишився задоволений тим, що всі роботи йдуть за графіком.

Нагадаємо, що Ізюм завдяки ініціативі керівництва міста потрапив до проекту «Велике будівництво», в рамках якого передбачено реконструкцію та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 спортивних об’єктів, і наш ФОК «Донець» є одним з них. Тож завдяки спільній меті Президента України Володимира Зеленського, Голови Харківскої ОДА Олексія Кучера та Ізюмського міського голови Валерія Марченка даний проект буде реалізований цього року в нашій громаді і профінансований всіма його учасниками. Тобто, будівельні роботи фінансуються як коштом Державного фонду регіонального розвитку, так і коштом обласного бюджету. Зокрема кошти на будівництво басейну були виділені також і з міського бюджету.

Наступним об’єктом  Олексій Кучер відвідав Ізюмський приладобудівний завод. Під час відвідин  горшкової скловарної печі, інструментально-механічного цеху голова ХОДА ознайомився з поточним станом справ на підприємстві та подальшими перспективами розвитку.

Після зустрічі з очільником області міський голова Валерій Марченко зазначив, що всі поточні питання та строки були обговорені, подальший хід виконання робіт визначено.

Електронна платформа Громадський бюджет