449 переглядiв

В Ізюмі завершилися ремонтні роботи в ОСББ-Оберіг по програмі «Разом в майбутнє»

IMG_9810

У четвер, 09 листопада 2017 року, в рамках втілення у життя проекту Харківської обласної ради «Разом в майбутнє», біля будинку ОСББ «ОБЕРІГ-ІЗЮМ» по вул.Покровська, 26, відбувся урочистий захід з нагоди завершення ремонтних робіт по відновленню відмостки будівлі.  Це дозволило запобігти просідання будинку після підтоплення підвалу.

На відкритті були присутні заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, жителі будинку та голова ОСББ Оксана Новатна.

Вісхан Ісламов вручив почесний сертифікат конкурсної комісії на завершений об’єкт голові ОСББ та подякував за активність, а також подякував керівництву міста за підтримку даного проекту. Адже міська влада в рамках співфінансування виділила кошти на реалізацію проекту в сумі 55 300 грн.

Михайло Іщук також привітав жителів будинку та зазначив, що міська влада завжди готова  фінансово підтримувати всі добрі ініціативи ізюмчан та продовжить співпрацювати з організаціями, які працюють на користь Ізюма.

Наприкінці зустрічі голова ОСББ Оксана Новатна вручила почесним гостям подяки за допомогу в реалізації даного проекту і всебічну підтримку співвласників багатоквартирних будинків в нашому місті.