Офіційний сайт міста Ізюм

228 переглядiв

В Ізюмі змагалися шкільні хори

MVT08884

Пісня здавна додавала наснаги українцям, піднімала їх патріотичний дух. Тож до Дня захисника України та Дня українського козацтва, яке в Україні відзначається 14 жовтня, в Ізюмі у міському Палаці культури 10 жовтня пройшов міський конкурс хорових колективів загальноосвітніх навчальних закладів Ізюма «Співаймо разом» на тему «Моя соборна, суверенна…».
Кваліфіковане журі конкурсу на чолі із заступником Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Володимиром Мацокіним оцінювало виступи конкурсантів за рівнем виконавської культури колективу, наявністю однакових атрибутів та елементів одягу учасників хорів, художнім втілення виконуваного твору та загальним враження від виступу.
Учасники конкурсу піснею заявили про свої патріотичні почуття та продемонстрували щире бажання разом з усіма українцями досягти миру та жити в незалежній Батьківщині. Присутні у залі побачили яскраве співоче дійство, де кожен хор зміг проявити себе на всі 100 музичних відсотків, мали змогу милуватись чудовими голосами, насолоджуватись красою та мелодійністю української пісні.
Конкурс хорових колективів вдався на славу. Тож журі нелегко було визначитись з переможцями, бо кожен колектив продемонстрував аудиторії виступ гідний нагороди. Та все ж підсумки були підбиті.
На початку церемонії нагородження з вітальним словом до учасників та гостей конкурсу «Співаймо разом» звернулися голова журі, заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін та начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний.
Від управління освіти Ізюмської міської ради Подяки за участь у конкурсі отримали хорові колективи загальноосвітніх шкіл №№2, 4, 10, 11 та гімназій №№1 і 3. Грамотами були нагороджені призери хорового конкурсу: за третє місце – колектив ЗОШ №6, за друге – ЗОШ №5. А перемога та бурхливі оплески дісталася хору загальноосвітньої школи №12.
Тож побажаємо учнівським хоровим колективам нашого міста всього найкращого і до нових музичних зустрічей.