Офіційний сайт міста Ізюм

889 переглядiв

В Ізюмській ЦМЛ з’явився новий сучасний мамограф

IMG_0468

Завдяки ініціативі міської влади, підтримці депутата Харківської обласної ради Вісхана Ісламова та голови Харківської ОДА Юлії Світличної наше місто отримало сучасний цифровий мамограф українського виробництва вартістю більше 1 млн. грн.

За допомогою нового обладнання ізюмські медики тепер можуть щоденно обстежувати пацієнток в закладах охорони здоров’я Ізюма, що дозволяє вже на самих ранніх стадіях виявляти ракові пухлини, доброякісні новоутворення тощо. 

Раніше ж жінкам доводилось проходити такі обстеження в м. Харкові або інших містах області, що значно ускладнювало можливість отримання спеціалізованої медичної допомоги.

Під час мамографічного обстеження патологія визначається в 95%. “Своєчасна діагностика дає можливість почати лікування раніше і збільшує шанс на одужання.”, – відзначає завідувач поліклінічним відділенням Ізюмської ЦМЛ Владислав Біляєв.

Попередній запис та довідки  щодо мамографічного обстеження здійснюється за адресою: м.Ізюм, вул. Покровська, 34 або за тел. 2-87-96.

 Після 40 років кожна жінка повинна раз на 2 роки відвідувати мамолога та проходити мамографію, після 50 — 1 раз на рік, навіть якщо вона себе прекрасно почуває. При виявлені тривожних симптомів мамографію необхідно пройти незалежно від віку. Тому лікар-рентгенолог Яна Тукова закликала жінок нашого міста звернутися в поліклініку та пройти мамографію.

Одна процедура буде тривати не більше 30-ти хвилин.  При цьому радіаційне навантаження на пацієнта під час процедури мінімальне.

Тож тепер мешканки нашого міста, а також прилеглих районів мають можливість безкоштовно пройти в Ізюмі обстеження на мамографі та своєчасно почати лікування у разі необхідності.