107 переглядiв

В Ізюмській дитячій художній школі відбулась посвята в юні художники

DSC05522

9 жовтня, традиційно напередодні Всеукраїнського Дня художника,  на подвір’ї Ізюмської дитячої художньої школи імені С.І. Васильківського відбулось відразу дві події –  посвята в юні художники учнів, які цього року розпочали навчання, та початок навчального процесу в капітально відремонтованому приміщенні з яскравим розписом на фасаді. Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав дітей, викладачів та батьків з подвійним святом, адже перший рік діти навчатимуться в комфортних умовах, красивому яскравому мистецькому закладі. З весни за кошти міського бюджету там тривав капітальний ремонт: утеплено саму будівлю, замінено всі вікна та двері на енергоефективні, відремонтовано покрівлю, облаштовано майданчик перед центральним входом, відремонтовано комунікаційні мережі. А нових яскравих кольорів додав мурал на одній із зовнішніх стін школи та пофарбований фасад приміщення в різні кольори.

З привітальними теплими словами виступили депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов та начальник управління культури Олена Яснова.

Батьки дітей подякували керівництву міста за те, що не залишають поза увагою творчий розвиток дітей та всіляко сприяють тому, аби діти займались та розкривали свої творчі здібності в гарних умовах. 

Далі – хвилююча мить: посвята в юні художники, фото на згадку та творчі конкурси для юних майстрів пензля. 

Електронна платформа Громадський бюджет