344 переглядiв

В Ізюмській гімназії №3 облаштували санвузли

IMG_20200206_082339

Нагальною проблемою майже всіх шкіл Ізюма є морально застарілі санвузли із зношеними внутрішніми системами. Часто ці приміщення не бачили ремонту від початку зведення будівель. Максимум, що там робили – косметичне оновлення. Хоча вони є насамперед запорука дотримання правильної гігієни, а отже – і здоров’я дітей.
Та останнім часом підхід до цього питання в нашому місті змінюється: нині міською владою, управлінням освіти, педагогічними колективами та батьківськими радами докладається максимум зусиль аби завдяки участі у різних проєктах та грантовим коштам в освітніх закладах поступово, використовуючи сучасні матеріали, змінити санвузли, зробити їх набагато приємнішими та комфортнішими.
7 лютого 2020 року Ізюмську гімназію №3 відвідав Генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччини Д-р Штефан Кайль. Метою візиту стало завершення реалізації мініпроєкту «Сучасні санвузли закладу загальної середньої освіти».
На зустрічі були присутні заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, представники педагогічного колективу та батьківської ради.
На реалізацію даного мініпроєкту німецькою стороною було виділено грант на суму 5000 євро (110 000 грн.). За ці фінансові кошти було придбано матеріали та сантехнічне обладнання. Власними силами батьків зроблений ремонт санвузлів третього поверху (молодше крило) навчального закладу. Нині вбиральні повністю відповідають сучасним вимогам: викладені яскравою плиткою, з встановленою новою сантехнікою вони стали територією затишку та комфорту.
Тож завдяки спільним зусиллям у третьої гімназії для учнів створюються всі необхідні умови для їх перебування в освітньому закладі під час навчального процесу.

Електронна платформа Громадський бюджет