388 переглядiв

В Ізюмській гімназії №3 запрацювала ресурсна кімната

01

Яскрава, затишна, пізнавальна – так виглядає ресурсна кімната, яка запрацювала цими днями в Ізюмській гімназії №3. Вона стала своєрідним острівцем для цікавого та комфортного навчання дітей у закладі. Завдяки співфінансуванню обласного і міського бюджетів, власними силами колективу закладу тут створені всі умови для отримання якісних освітніх послуг. Загалом на облаштування ресурсної кімнати витрачено майже 270 тисяч гривень.
Як зазначила директор Ізюмської гімназії №3 Юлія Ольховська, навчання у ресурсній кімнаті базується на індивідуальних потребах кожного учня.
Створена за європейськими стандартами, ресурсна кімната містить навчально-ігрову та соціально-побутову зони. Таке облаштування сприятиме швидкій адаптації дітей з особливими потребами до навчального процесу, підвищенню ефективності їхнього навчання на основі корекційно-розвиткової роботи, сенсорної стимуляції та емоційного розвантаження. Окрім того, оснащення кімнати дозволить дітям набути повсякденних побутових навичок.
І хоча основна цільова група ресурсної кімнати – діти з особливостями розвитку, але приміщення може використовуватись усіма учнями. Меблі в ній мобільні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Сучасний кабінет, який забезпечений Інтернетом, зручними меблями, іграшками і пізнавально-дидактичними матеріалами, інтерактивним проекційним та комп’ютерним обладнанням, дозволяє цікаво на високому технологічному рівні проводити різноманітні навчальні та виховні заходи за новітніми методиками.
Облаштування таких спеціальних сучасних кімнат є необхідністю для якісного впровадження інклюзивної освіти в ізюмській громаді та важливим кроком у створенні комфортних умов для школярів, а також для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Електронна платформа Громадський бюджет