443 переглядiв

В Ізюмській громаді пройшли заходи з нагоди святкування Дня молоді

 DSC01045

27 червня на пляжі по вул..Першотравневій відбувся турнір з пляжного волейболу. На початку турніру керівництво міста привітало  учасників волейбольного руху Ізюмської міської ОТГ і подарувало сітку, розмітку та м’яч для занять пляжним волейболом.

За призові місця боролися дев’ять  команд. В підсумку турніру 3 місце зайняла команда у складі  Олега  Садовнікова, Дениса Головченка.

Срібні нагороди отримали учасники команди у складі  Юрія Колісника  та Дмитра Шевчука, а переможцем цьогорічного турніру стали Віталій Васильєв та Дмитро Іваненко.

28 червня 2020 року відбувся кіберспортивний турнір з «Counter-Strike:GO» присвячений Дню молоді в Україні. В турнірі приймали участь 32 учасники. Переможцями турніру стали:

3 місце – Ільясов Артем;

2 місце – Калюжний Костянтин;

1 місце – Волк Андрій.

Переможці турніру були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Також з нагоди відзначення Дня молоді напередодні свята 25 червня  2020 року на черговому засіданні сесії Ізюмської міської ради міський голова Валерій Марченко відзначив та нагородив молодіжного лідера 2020 року Олександра Козицького. За особистий внесок у розвиток молодіжного руху міста, активну громадську позицію, ініціативність, волонтерську діяльність Олександр отримав премією Ізюмського міського голови у розмірі 3000 грн.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет