191 переглядiв

В Ізюмській громаді відзначили День людей похилого віку

1

В Ізюмській громаді відзначили День людей похилого віку

        Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини — зовсім не означає, що вона вже на багато що не здатна, як раз навпаки, те, що може літня людина, рідко здатна зробити більш молода і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

       Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

       З нагоди свята 6 жовтня на подвір’ї Ізюмського територіального центру соціального обслуговування для всіх постійних відвідувачів закладу  відбувся традиційний осінній бал. Для присутніх виступали не тільки місцеві творчі колективи, а й самі працівники. Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, тому майже усі присутні бути у захисних масках.

        На свято завітали і Ізюмський міський голова Валерій Марченко та його заступник Костянтин Петров. У своєму вітальному слові до представників старшого покоління Валерій Віталійович подякував їм за працю на благо міста, країни, на благо підростаючого покоління, а також за енергійність та ініціативність.

        Як відзначило керівництво міста, такі заходи дуже важливі для літніх людей, аби вони не відчували себе самотньо і не втрачали суспільної активності. В свою чергу міська влада й надалі дбатиме, аби громадяни поважного віку були захищені та почували себе комфортно в рідному місті.

       За успішне проходження курсу Комп’ютерної грамотності працівники терцентру вручили сертифікати Трофімовій Наталії Степанівні та Масалаб Ларисі Леонідівні.

       Наприкінці заходу міський голова взяв участь у проведенні лотереї, де згідно номерів у запрошенні було обрано трьох присутніх, яким були вручені цінні подарунки.

       Заключним акордом свята став виступ гурту Holiday Band з м. Харкова.

 

Електронна платформа Громадський бюджет