402 переглядiв

В Ізюмській громаді вирішено посилити контроль за дотриманням протиепідеміологічних правил

DSC02535

22 липня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради. Обговорили поточну епідеміологічну ситуацію на території Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.
На жаль, в місті знову маємо три випадки захворювання на коронавірус COVID-19. Нині хворі госпіталізовані, їх контакти обмежені. Наразі стан хворих задовільний.
У зв’язку з цим було вирішено посилити контроль за дотриманням санітарно-протиепідемічних заходів щодо вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, використанням засобів індивідуального захисту, дотриманням соціальної дистанції у громадському транспорті, в закладах торгівлі та побутового обслуговування населення, в громадських місцях та в місцях масового відпочинку.
Особлива увага була приділена громадському транспорту. Було рекомендовано керівникам автотранспортних підприємств постійно контролювати ситуацію щодо використання захисних масок чи респіраторів, а водіям та пасажирам автобусів відповідальніше ставитися до їх носіння. Пам’ятайте, що захисні маски здатні знизити ризик передачі вірусу. Саме дотримання елементарних протиепідеміологічних правил вбереже і ваше здоров’я, і здоров’я оточуючих вас людей.

Електронна платформа Громадський бюджет