108 переглядiв

В Ізюмській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

DSC01088

Минають дні, ідуть роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами Афганістану, хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишились біллю у серці та назавжди закарбувались у пам’яті. І саме ці спомини щороку у лютневі дні збирають воїнів-інтернаціоналістів разом, щоб згадати бойовий шлях та побратимів, які загинули у тій війні.

15 лютого в Ізюмській міській ОТГ відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану.
У Свято-Преображенському храмі відбулася поминальна панахида по загиблих учасниках бойових дій на території інших держав за участю керівництва міста, представників громадських організацій, воїнів-інтернаціоналістів, рідних та близьких військовослужбовців, які загинули в афганській війні.
Після церковної служби учасники заходу урочистою ходою вирушили до пам’ятного знаку на горі Крем’янець, де хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять тих, хто, виконуючи свій громадянський обов’язок, загинув у чужих країнах.
До присутніх звернувся заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Він подякував всім, хто вірно виконував свій військовий обов’язок під час бойових дій в інших державах. А також наголосив, що сьогодні нашій країні особливо потрібен бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів, як для підготовки особового складу, так і для патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни.
Також з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність Костянтин Євгенович відзначив воїнів-афганців Подяками Ізюмського міського голови та вручив подарунки.