387 переглядiв

В Ізюмській міській лікарні замінили системи опалення, водовідведення та водопостачання

22

       У медичному закладі триває капітальний ремонт.

       У будівлі Ізюмської ЦМЛ уже замінили всі вікна на енергоощадні, на 60% виконано роботи з утеплення приміщення, на 50% – з фарбування.

       «Також ми плануємо повністю замінити дах. Уже зварені всі конструкції. У кінці тижня почнеться їх встановлення. Дах буде з металочерепиці, – зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко. – Завдяки ініціативі голови ХОДА Юлії Світличної, на капітальний ремонт Ізюмської центральної міської лікарні з Державного фонду регіонального розвитку виділені необхідні кошти. 10% від суми – співфінансування з міського бюджету».

       За інформацією Валерія Марченка, у лікарні вже повністю замінено систему опалення, водовідведення та водопостачання. За два-три тижні плануються завершити капітальний ремонт ліфтів. Необхідне обладнання завезли. Триває ремонт і всередині приміщення. Капітальні роботи заплановано провести на другому та четвертому поверхах.

       «На четвертому поверсі, де знаходиться терапевтичне відділення з неврологічними ліжками, одне крило майже відремонтовано, залишилося привести до ладу підлогу та стелю. У іншому крилі ведуться роботи щодо облицювання стін. До робіт на другому поверсі, де знаходиться хірургічне відділення, перейдемо, коли завершимо ремонт на четвертому», – проінформував Ізюмський міський голова.

       Нагадаємо, Ізюмська ЦМЛ обслуговує не тільки жителів міста та району. Сюди приїжджають жителі із сусідніх Борівського та Барвінківського районів та з Донецької області. На початку бойових дій саме цей медичний заклад першим надавав допомогу переселенцям та пораненим військовим.

       Як розповів головний лікар Центральної міської лікарні Дмитро Зинов’єв, медичний заклад було побудовано в 1975 році. З цього часу капітального ремонту в будівлі не проводили жодного разу.

       «У дуже поганому стані знаходилася підлога. На четвертому поверсі стеля була з потьоками. Дах постійно протікав. Пацієнти скаржилися на холод у палатах, – зазначив Дмитро Зинов’єв. – Після заміни вікон і утеплення фасаду навіть без включених батарей у будівлі стало тепло. Нові палати, ординаторські, туалетні і ванні кімнати. Ремонт іде в прискореному темпі. Тому що об’єкт має бути зданий до 25 грудня. Ми дуже раді, що умови покращаться в декілька разів».

http://kharkivoda.gov.ua/36/89092

 

Електронна платформа Громадський бюджет