279 переглядiв

В Ізюмській ЗОШ №4 реалізовують проект від “Разом в майбутнє”

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_13_07.Still034

Загальноосвітні навчальні заклади нашого міста є постійними учасниками обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”.

Цього року дві школи Ізюма стали його переможцями: ЗОШ №11 у номінації «Крокуємо разом до успіху і знань європейською доріжкою дитячих мрій» та ЗОШ №4 у проєкті «Гігієна – не мука, гігієна – не скука, а важлива наука». І якщо в 11-ій школі роботи по облаштуванню шкільного подвір’я вже завершені, то капітальний ремонт жіночої вбиральні у ЗОШ №4 лише розпочато.
Замість старих санвузлів та рукомийників незабаром тут встановлять нове сучасне сантехнічне обладнання, стіни та підлогу обкладуть плиткою. Планується також модернізація системи каналізації. Загальна вартість проєкту становить 299 тис. грн. (обласний бюджет профінансує 149,5 тис. грн., міський – 134 тис. 550 грн., кошти конкурсанта – 14 тис. 950 грн.). До нового навчального року ремонт планується завершити. Тож учні та педагоги закладу з 1 вересня матимуть змогу користуватися новою вбиральнею, в якій відсутній неприємний запах, буде легке прибирання та зручність проводити гігієнічні процедури.

Електронна платформа Громадський бюджет