119 переглядiв

В Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості – нова сучасна система опалення

DSC06005

До цього в закладі була морально і технічно застаріла система опалення зі старими форсунками та розподілом тепла по пічним ходам (батареї були відсутні), які через плин багатьох років стали порушувати сучасні норми пожежної безпеки. Разом з тим, така система опалення мала низьку енергоефективність, що було причиною високого теплоспоживання та відповідно фінансових затрат.

Тому керівництвом міста було прийнято рішення модернізувати систему опалення, встановивши енергоефективне обладнання – теплові насоси, які використовують не газ, а електроенергію. На це з міського бюджету було виділено півтора мільйона гривень.

Це перш за все, безпечно для дітей, які займаються в творчих гуртках центру. А також значно зекономить витрати на опалення.

Така ініціатива стала своєрідним ноу-хау, адже це перше встановлення теплових насосів серед комунальних закладів нашого міста. Якщо очікування виправдають себе в повному обсязі, буде розглядатись питання щодо встановлення енергоефективних теплових насосів в інших закладах соціальної інфраструктури. 

Наразі роботи повністю завершені, і діти займаються творчістю в безпечних та комфортних умовах, адже завдяки встановленим батареям у всьому приміщенні, по яких циркулює тепло від теплових насосів, в кожному куточку тепер значно тепліше. 

Електронна платформа Громадський бюджет