Офіційний сайт міста Ізюм

109 переглядiв

В Ізюмському міському територіальному центрі пройшов безкоштовний медичний огляд

DSC01642

7 та 8 серпня з 15-00 до 17-00 у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради за сприяння Релігійної громади Євангельських християн баптистів м. Ізюм спільно з групою фахівців з «Global Medical Outreach» м. Атланта (США) пройшов безкоштовний медичний огляд.

Приймали лікарі: терапевт, невропатолог та хірург. Підопічні територіального центру мали змогу проконсультуватися з потрібними їм фахівцями та безкоштовно отримати ліки, окуляри, перевірити рівень цукру в крові. За чотири години було обстежено 54 особи.

Відвідувачі висловлювали вдячність за теплий та щирий прийом спеціалістів, за їх турботливе ставлення та розуміння.

9 серпня лікарі виїздили додому до підопічних відділення соціальної допомоги вдома, які не мали змоги приїхати на обстеження. Фахівці розділились на три групи. У кожній з них були лікар, перекладач, медична сестра та соціальний працівник. Відвідали 9 підопічних, у подарунок яким привезли продуктові набори.

Американські фахівці були раді допомогти саме підопічним територіального центру, обіцяли приїхати наступного року і привезти вузькопрофільних лікарів.