188 переглядiв

В мікрорайоні “Залізничного ринку” відремонтовано  головну пішохідну зону на подвір’ях багатоповерхівок

За ініціативи депутата Ізюмської міської ради Микити Каракая, підтримки і фінансування міської влади відремонтовано дорожнє покриття тротуару, який сполучає вулиці Некрасова та Київська. Пішохідна доріжка була настільки зруйнована, що проїхати дитячим візочком або велосипедом складало неабиякі труднощі. До того ж, під час дощів або танення снігу  вода постійно стікала рікою і це призводило до вимивання верхнього шару і утворення величезних ям.

Для жителів мікрорайону ця пішохідна зона була надважлива, адже нею  йдуть в школу, садочок, на ринок, зупинку. Тому вони  звернулись до депутата свого виборчого округу Микити Каракая, аби той допоміг у вирішенні даної проблеми. Тож 12 жовтня працівники ВАТ “ШРБУ” упродовж дня зробили капітальний ремонт покриття на найбільш розбитій ділянці протяжністю 33 метра і шириною 3,6 метра.

Слід зазначити, що у подальшому міською владою планується розпочати масштабні ремонтні роботи асфальтового покриття в прибудинкових територіях. Нагадуємо, що такий ремонт нещодавно був виконано на подвір’ї багатоповерхівки по вул. Кленовій, а тепер і по вул. Київській між житловими будинками № 45 та 47.

Електронна платформа Громадський бюджет