Офіційний сайт міста Ізюм

211 переглядiв

В навчальних закладах міста 26 травня пролунав останній дзвоник

 

IMG_9876

       Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.

       В цьому році 227 випускників залишили стіни рідних шкіл міста Ізюм. З  них претендентів на золоту медаль — 13, на срібну — 1.

       Прощання з дитинством проходило на подвір’ях навчальних закладів. На урочистих лінійках в усіх навчальних закладах міста керівництво міста та депутати Ізюмської міської ради бажали успіхів у подальшому дорослому житті випускникам та чудового відпочинку  школярам  :  Ізюмський міський голова Валерій Марченко (ІЗОШ №2), секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян (ІЗОШ №4), заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук (ІЗОШ №5), Володимир Мацокін (ІЗОШ №6), Костянтин Петров (гімназія №3).

       За традицією  школярі отримали грамоти за високі досягнення у навчанні та спорті.  Вручено було подяки і батькам випускників, які упродовж усіх років навчання приймали активну участь у шкільному житті своїх дітей.

       На останок школярі випустили у небо хто повітряні кульки, хто білих голубів — як символ дитинства, з яким простились вони в цей день назавжди.

       Попереду випускників чекатимуть ЗНО, яке триватиме до 17 червня,  вибір майбутньої професії та своєї стежини у дорослому житті.