157 переглядiв

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права: „Права та обов’язки дитини”.

 DSCN0159

       7 грудня 2017 року в приміщенні Ізюмської міської гімназії №3 та 8 грудня 2017 року в приміщенні Ізюмської міської загальноосвітньої школи №4 серед учнів середніх класів Ізюмським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, було проведено захід на тему „Права та обов’язки дитини”.

       В заходах брали участь представники Служби у справах дітей Ізюмської міської ради, Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради та Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

       Програма даного заходу була спрямована на роз`яснювально- інформаційну роботу серед учнів середніх класів, а саме:

– надання педагогічної та соціально-правової допомоги у формуванні їх правової культури

– підвищити інтерес до правознавства;

– вміння співвідносити в життя норми моралі та прав;

– застосовувати правові знання в повсякденному житті.

       Під час проведення заходу учасниками було переглянуто слайд матеріали відносно законних прав та основних обов’язків неповнолітніх. Особливу увагу було наголошено на потребі дотримання учнями загальних правил поведінки, усвідомлення ними негативних наслідків вчинення правопорушень.

         Маємо надію, що проведення подібних заходів підвищить рівень правової культури населення, а також поінформованість учнів щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Електронна платформа Громадський бюджет