330 переглядiв

В районі вулиці Приладобудівників  відкрито дитячий майданчик

 

Вперше за останні кілька десятків років депутати Ізюмської міської ради виділили майже півмільйона гривень на придбання та встановлення дитячих майданчиків в усіх мікрорайонах міста.  На ці кошти придбано 16 майданчиків. Очікується, що їх встановлять навесні, адже погодні умови, на жаль, не дозволили цього зробити до кінця цього року. Та все ж майданчик, який з нетерпінням чекали мешканці мікрорайону ”Веприцького хутору”, завдяки ініціативі депутата Ізюмської міської ради та директора Державного підприємства “Ізюмський приладобудівний завод” Сергія Філоненка і підтримки керівництва міста, було відкрито 26 жовтня 2016 року. На урочистостях були присутні Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Костянтин Петров, голова квартального комітету та помічниця  депутата.    

Свято розпочалось з привітальних слів Ізюмського міського голови Валерія Марченка, який зауважив, що міська влада й надалі працюватиме задля кращого майбутнього наших дітей. Зокрема, наступного року планується встановити спортивні майданчики в мікрорайонах міста.

Голова квартального комітету Ірина Пасічник подякувала міській владі і депутатам за те, що  мрія всіх дітей, які живуть у цьому мікрорайоні міста, нарешті здійснилася, і вони отримали такий довгоочікуваний подарунок.

Після офіційного відкриття на дітей чекала розважальна концертно-ігрова програма. Яскраві герої подарували кожному присутньому гарний настрій, безліч жартів, цікавих конкурсів та звісно ж солодкі подарунки.

 

Електронна платформа Громадський бюджет