242 переглядiв

В школі №2 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика від Соса-Соla та Фонду Кличко

Як повідомлялось раніше, за підтримки управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, учні навчального закладу, які перемогли у гранті “Клич друзів — граймо разом!”, отримали від Фонду братів Кличко та ТМ Соса-Соla сучасний спортивний майданчик.
Кілька днів тому його було встановлено на території закладу, а 5 жовтня яскраві ведучі та аніматори з Фонду Кличко разом з дітьми та вчителями провели урочисте відкриття. Присутні були керівництво нашого міста, представники Фонду Кличко та ТМ Соса-Соla в Харківській області.
Ізюмський міський голова Валерій Марченко відзначив, що йому приємно вкотре знаходитись на подвір’ї рідної школи, де він навчався, та радіти успіхам і досягненням учнів закладу.
Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін зазначив, що він пишається тим, що живе в одному місті з таким талановитим та активним учнем Владиславом Орлом, завдяки якому школа отримала новітнє спортивне обладнання. Міцно потиснув руку та назвав його героєм і прикладом для однокласників та молоді.
Це вже восьмий встановлений майданчик у Харківській області, отриманий завдяки талановитій молоді. Не виключенням стало і наше місто – перемога у гранті дісталась Ізюму завдяки зусиллям управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради, а також, всіх учнів ІЗОШ №2 та лідера учнівського самоврядування Владислава Орла, який до цього пройшов змістовне навчання в Школі Успіху Фонду Кличко в Пущі-Водиці Київської області.
Разом із подарунковим сертифікатом на спортивний майданчик школа також отримала баскетбольні та футбольні м’ячі від Фонду Кличко.

Електронна платформа Громадський бюджет