377 переглядiв

ВАЛЕРІЙ МАРЧЕНКО: Створення належних умов для тренувань наших спортсменів – запорука майбутніх перемог ізюмчан на змаганнях всіх рівнів.

IMG_2132

       17 січня 2017 року Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із заступником Володимиром Мацокіним завітали на відкрите навчально-тренувальне заняття з єдиноборств у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка.

       Заняття розпочалися з урочистого моменту – привітального слова Валерія Віталійовича та вручення подарунків для вихованців спортивної школи від міської влади.

       Тренери-викладачі з ігрових видів спорту отримали від міської влади  баскетбольні, волейбольні та футбольні м’ячі,  боксери отримали боксерські груші та знаряддя для занять,  секція самбо отримала гімнастичні мати. Та найбільший сюрприз чекав на вихованців секції  з тхеквондо, які  отримали від керівництва міста професійний даянг (спортивний килим для тренувань).

       Віктор Демиденко, тренер-викладач з волейболу, виразив загальну подяку міській владі від педагогічного колективу спортивної школи за підтримку дитячого спорту. Він наголосив, що за останні роки вперше юні єдиноборці отримали нове спортивне спорядження. До цього доводилось займатись просто на підлозі. Тепер же діти не стримують своєї радості від таких подарунків.

       Тож випробувати даянг першими вийшли тхеквондісти-новачки (хлопці та дівчатка 5- 6 років), які продемонстрували набуті на тренуваннях свої навички та вміння. Майстер-клас для всіх присутніх провели чемпіони України з тхеквондо (ВТФ) Чеша Влас та Жила Євгенія. Справжнім авторитетом для тхеквондистів стала Палій Ольга – студентка ІV курсу Харківської національної академії фізичної культури, неодноразова чемпіонка України, майстер спорту, суддя міжнародної і національної категорій з тхеквондо (ВТФ).

       Естафету на даянгу від тхеквондістів прийняли вихованці відділення кікбоксингу. Таран Артем, чемпіон України, провів спаринг-змагання із своїм тренером Андрієм Дудніком.

       Цікаву показову програму підготували юні самбісти під керівництвом тренера-викладача Михайла Настаченка.

       В імітованому ринзі виступали юні боксери, вихованці тренерів- викладачів з боксу Володимира Кириченка та Ігора Літвінова, які продемонстрували основні технічні прийоми боксу.

       Присутні гості та батьки змогли в повній мірі оцінити фізичну та технічну підготовку дітей, впевнилися, що заняття у відділеннях єдиноборств являють собою доступний і ефективний вид рухової діяльності для дітей та підлітків, який забезпечує їм достатній об’єм фізичних навантажень. За результатами проведеного заняття, пройшло обговорення тренерів за участі керівництва міста, яке передбачало самоаналіз заняття, обмін думками між колегами, зверталася увага на методи та прийоми роботи, які допомагають виховувати морально-вольові якості юних спортсменів. В ході обговорення прийнято рішення про доцільність проведення таких занять і в подальшому.

Електронна платформа Громадський бюджет