442 переглядiв

Валерій Марченко: «Вирішення проблем медицини – наш головний пріоритет на 2017 рік»

Изображение 015

Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із своїм заступником Володимиром Мацокіним під час свого традиційного об’їзду містом, цього разу з робочою поїздкою відвідали стаціонарний корпус Ізюмської центральної міської лікарні.

Валерій Віталійович та Володимир Володимирович детально оглянули приміщення  лікарні, зокрема: хірургічне відділення, відділення інтенсивної терапії, операційну, кабінет ультразвукової діагностики. Особливу увагу приділили огляду нового медичного обладнання, яке нещодавно було придбане за рахунок місцевого та обласного бюджетів. 

Це опромінювач бактерицидний і офтальмоскоп, спирометр, пульсоксиметр ручний, апарат штучної вентиляції легень,  електрохірургічна стійка, система ультразвукова діагностична, монітор пацієнта, електрохірургічний генератор.

Завідувач хірургічним відділенням Анатолій Коваленко детально розповів про нове устаткування та принципи його роботи. Так, електрохірургічна стійка дозволяє проводити більший спектр операцій без надрізу та лікувати важкодоступні місця людського організму.

Також, керівництво міста побувало на санпропускнику, де перевірили новий монітор пацієнта, який дозволяє невідкладно виміряти тиск, серцебиття та інші показники серцево-судинної системи.

Не залишились поза увагою харчоблок лікарні та нова твердопаливна котельна, яка нещодавно побудована й наразі там ведуться ремонтні роботи спеціалізованою бригадою.

 В ході розмови з головним лікарем Ізюмської центральної міської лікарні Дмитром Зінов’євим та працівниками закладу, піднімалось питання про стан обслуговування пацієнтів, потребу в новому обладнанні для інших відділень лікарні, ремонт санпропускника.

Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, матеріально-технічна база  лікарні знаходиться в задовільному стані, що дає змогу забезпечувати відповідний лікувально-діагностичний процес. У планах на наступний рік — ремонт стаціонарного корпусу лікарні та подальші переговори з німецькими грантодавцями щодо реконструкції недобудованої чотириповерхової будівлі лікарні.

В цілому, Валерій Віталійович поставив тверду четвірку головному міському закладу охорони здоров’я.

Електронна платформа Громадський бюджет