505 переглядiв

Валерій МАРЧЕНКО: “Я щиро вдячний жителям Ізюмської громади за підтримку та довіру до мене”

DSC_1147

Шановні жителі Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади!
Я щиро вдячний всім вам разом і кожному особисто, хто 25 жовтня свій визначальний голос віддав за мене. Для мене дуже важливою є ваша підтримка, яку я відчував кожного дня впродовж всієї виборчої кампанії, яку відчуваю і нині.

Дякую моїй команді за професійну роботу, моїй родині за підтримку і натхнення. Дякую моїм опонентам за конкуренцію та досвід.
Ми разом почали робити наше місто кращим 5 років тому, слідуючи принципу «Ізюм – місто, в якого є майбутнє!». Тепер, завдяки вам, я не зупинятимусь на досягнутому та разом із своєю командою продовжу працювати на благо жителів нашої громади, на благо нашого міста.
І друга поспіль перемога – це результат нашої з вами плідної співпраці.
Ваша довіра – це величезна відповідальність.
Знаю, що повинен виправдати сподівання кожного з вас, у тому числі і тих, хто не голосував за мене. Тож запевняю, що зроблю для цього все можливе. Час передвиборчих гасел закінчився. Настає час конкретних справ, які повинні будуть виправдати кредит довіри городян.
Переконаний, що нам вдасться знайти порозуміння з новими депутатами та об’єднати наші сили і прагнення на благо Ізюмської громади.
Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і благополуччя в сім’ях.
Ще раз – глибока подяка вам за довіру!

                          З повагою до вас

Валерій МАРЧЕНКО.