Офіційний сайт міста Ізюм

328 переглядiв

Вандалізм по-ізюмські

111

Одні будують – інші ламають та крадуть. Так відбувається справжній вандалізм по-ізюмські. Як вже відомо, минулого місяця вандали понівечили та вкрали елементи стовпів, що на центральній площі. Тоді матеріали з камер відеоспостереження  було передано до відділу поліції, де наразі справа розглядається.

Та на цей раз вандали вчинили ще більш  зухвало. Не пройшов повз увагу вандалів і пішохідний міст, який щойно відремонтували та який відтепер радує око ізюмчан та гостей нашого міста, який є одним з визначних та привабливих місць, де можна відпочити, помилуватися надзвичайним краєвидом. Реконструкція мосту обійшлася ізюмчанам у два з половиною мільйона гривень. 16 грудня невідомі понівечили 8 ліхтарів на мосту, уламки яких тепер розкидані під мостом. Чим керуються ці нелюди, невідомо. Але дуже прикро, що серед нас, ізюмчан, є ті, хто не поважає ні себе, ні місто, ні тих, хто живе поряд.

Наразі матеріали з камер спостереження знову ж таки буде передано до відділу поліції.

Тому, закликаємо усіх ізюмчан бути захисниками усього позитивного, що відбувається в нашому рідному Ізюмі! На жаль, неможливо проконтролювати кожен куточок міста, де можуть поживитись вандали, тому вкрай необхідно, щоб активна громадська позиція кожного ізюмчанина  не дозволила людям, у яких немає нічого святого, які заради розваги чи дрібної наживи готові руйнувати, красти і шкодити!

Не  будьте байдужими! Якщо ви стали свідками вандалізму, зателефонуйте в поліцію або в приймальню виконкому за телефоном (05743) 2- 11- 24.

Такі дії наносять не тільки матеріальні збитки бюджету міста, але й руйнують віру в краще майбутнє, а також сильно б’ють по руках усім, хто прикладає зусилля для того, щоб Ізюм був найкращим найзатишнішим містом!